Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО АКЦІЇ «МАЙБУТНЄ ЛІСУ У ТВОЇХ РУКАХ»

У Міжнародний день лісів, тобто 21 березня, розпочинається акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Започаткована вона Держлісагентством з метою виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки у лісі, роз'яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, надання можливості учням, представникам громадськості взяти участь у створенні насаджень, підвищення довіри громадськості до діяльності лісогосподарської галузі.

У рамках Акції працівники ДП «Ізяславський лісгосп» проведуть низку тематичних заходів. Головний із них – садіння дерев, проведення робіт з лісовідновлення. Протягом весняного періоду підприємство планує створити 185 га лісових культур на місці рубок головного користування, а також після проведення суцільно-санітарних рубок. Для потреб лісовідновлення підприємством в лісових та базовому розсадниках вирощено 872 тисячі сіянців основних лісоутворюючих порід, із них 765 тис. шт. сосни та 107 тис. шт. дуба звичайного. Для висіву насіння у розсадниках з метою отримання посадкового матеріалу на майбутній рік та створення лісів шляхом посіву заготовлено 7638 кг насіння. Підготовлено ґрунт для садіння лісових культур на площі 104 га. Підприємство повністю забезпечене садивним матеріалом та фактично готове до весняної лісокультурної кампанії. На важкодоступних для створення лісових культур площах вестимуться роботи зі сприяння природному поновленню. Таким шляхом планується відновити 48 га лісових насаджень.

До посадки лісу планується залучити учнівську молодь, у тому числі і учнів шкільних лісництв, представників громадських організацій, органів влади, засобів масової інформації. Перед початком робіт учасникам Акції лісівники розповідатимуть про значення лісу і роль в екосистемі планети. Також учасники будуть ознайомлені з технологічним процесом створення та вирощування лісових культур.

Протягом Акції представники ДП «Ізяславський лісгосп» проведуть у закладах освіти району тематичні зустрічі, бесіди, спрямовані на розширення еколого-лісівничих знань, охорону та захист лісів. З метою висвітлення діяльності підприємства та кращого розуміння підростаючого покоління специфіки роботи лісової галузі також організовуватимуться екскурсії до лісу, лісництв та інших підрозділів підприємства.

За участі представників відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації серед учнівської молоді молодших та середніх класів шкіл району буде проведено конкурс на кращий твір та кращий малюнок на тему «Людина і ліс». На районному рівні визначать переможців конкурсу та нагородять подарунками й цінними призами. Кращі роботи будуть направлені в обласне управління для участі в другому етапі конкурсу.

Триватиме Акція до Дня Довкілля, який щороку проводиться у третю суботу квітня – цьогоріч – 21 квітня. Початок створення лісових насаджень залежатиме від погодних умов. Участь в Акції зможуть взяти всі бажаючі. Для отримання будь-якої інформації щодо проведення Акцій та при виявленні бажання долучитись до створення лісових насаджень телефонуйте за номером гарячої лінії (03852)4-20-49.

Шановні громадяни! Не будьте байдужими до навколишнього середовища! Зробіть свій внесок у покращення екологічного стану країни та збільшення лісових насаджень. І природа вам віддячить за це!

За матеріалами ДП « Ізяславське лісове господарство»

81
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.