Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дохід від сусідства: скільки отримуватимуть громади 30-кілометрової зони ХАЕС

Дохід від сусідства: скільки отримуватимуть громади 30-кілометрової зони ХАЕС

Територіальні громади, що знаходяться у радіусі 30 кілометрів біля Хмельницької АЕС, що в Нетішині, з наступного року отримуватимуть субвенції на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення.

Рішення про це прийняли депутати ВР учора, 15 лютого. Як розповіла у своєму фейсбук-профілі депутатка Олена Копанчук, для цього у проєкт 5619 внесли правку, яку підтримала більшість у залі.

Це рішення стосується усіх громад-сусідів АЕС в Україні. Відповідно, з наступного року громади Шепетівського району та окремі на Рівненщині, які сусідять із ХАЕС, отримуватимуть додаткові субвенції до своїх бюджетів, які спрямовуватимуть із коштів відповідного збору.

– Прийняття таких змін до Бюджетного кодексу – це крок до подальшого покращення умов проживання населення на території зони спостереження за рахунок закріплення спрямування 100% обсягу збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, до місцевих бюджетів у вигляді відповідної субвенції, – говорять в асоціації міст України.

Сайт "Є"

143
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.