Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До відома законних представників дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

До відома законних представників дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

До відома законних представників дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Професійний розвиток та соціальна адаптація дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в умовах сьогодення, є однією із найболючіших проблем нашого суспільства.

Щоб допомагати таким дітям, необхідні сучасні методи підготовки їх до самостійного життя з урахуванням їхніх вікових особливостей, потреб та інтересів кожної дитини із широким залученням до цієї роботи представників громадянського суспільства.

Тому за підтримки Міністерства соціальної політики Україниреалізується соціальний проект ПАТ «Миронівський Хлібопродукт», який спрямовано на соціальну адаптацію та професійний розвиток дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,із числа випускників 9-11 класів.

Група підприємств ПАТ «Миронівський Хлібопродукт» – лідер на ринку м'ясопереробки, один з найбільших виробників зерна в Україні та провідний виробник м'яса птиці в Європі, що об'єднує понад 50 підприємств агропромислового напрямку та нараховує майже 32 тисячі працівників. Одним із стратегічних пріоритетів свого розвитку ПАТ «МХП» вбачає у вихованні молодого покоління, як запоруки майбутнього росту підприємства та соціальної інвестиції у розвиток держави.

У рамках проекту виробниче підприємство зобов'язується забезпечити навчання дітей відповідно до обраного профілю, гуртожитком для проживання, місцем роботи та іншими соціальними гарантіями.

Про бажання взяти участь у зазначеному проекті необхідно звертатись за адресою:

м. Київ, вул. Академіка Заболотного, буд.158

ПАТ «Миронівський Хлібопродукт»

Контактна особа: Бондарь Олена Миколаївна — 067-341-43-16

E-mail: rda_gmer@vin.gov.ua

а також до служби у справах дітей Ізяславської райдержадміністрації за адресою: м.Ізяслав, вул. Незалежності, буд. 2, кабінети ­­­115, 116, 117, контакти: (03852) 4-29-55.

Служба у справах дітей райдержадміністрації

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.