Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​До уваги жителів Ізяславської міської територіальної громади!

​До уваги жителів Ізяславської міської територіальної громади!

З травня 2021 року відбулися зміни у Програмі житлових субсидій. Для оформлення цього виду допомоги на наступний період громадяни мають подати оновлену заяву та декларацію.

Відповідні документи вже затверджено Міністерством соціальної політики (наказ Мінсоцполітики від 07.05.2021 № 242) та зареєстровані у Мін’юсті.

З метою уникнення утворення черг, на підставі документів, поданих протягом УСІХ 5 місяців неопалювального періоду, тобто, у травні – вересні 2021 року, житлова субсидія ВСІМ домогосподарствам буде призначена з травня 2021 року.

Просимо усіх хто потребує підтримки держави не піддаватися панічним настроям, не створювати масових скупчень, адже житлова субсидія особам, які звернулися за її призначенням у будь-який місяць з травня до вересня 2021 р., буде нарахована починаючи з травня 2021 року.

Звернутися за оформленням субсидії можна одним із таких способів:

— через уповноважених осіб територіальних громад (у тому числі старостати) та ЦНАП;

— безпосередньо до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення Шепетівської райдержадміністрацій;

— заповнені бланки можна надіслати поштою на адресу органу соціального захисту населення (м. Ізяслав вул… Шевченка, 10-В)

— через електронний сервіс: www.msp.gov.ua

Бланки Заяви та Декларації можна роздрукувати зофіційного веб-сайту Мінсоцполітикиwww.msp.gov.ua/news/16214.htmlз метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою до органів соціального захисту населення, уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та посадових осіб центру надання адміністративних послуг.

Для забезпечення високої продуктивності та якості надання адміністративних послуг адміністраторами ЦНАПу Ізяславської міської ради з 24 травня 2021 року буде здійснюватисьприйом заяв щодо усіх видів соціальної допомогиз 8.00 до 14.00щоденно.

Ми прагнемо зробити нашу роботу максимально ефективною для Вас

222
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.