Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!

В Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки (далі – Програма).

У рамках Програми суб'єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам підприємництва (далі – Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 №30-17/2017.

Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб'єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

Кошти використовуються за цільовим призначенням на надання фінансово-кредитної підтримки бізнес-проектів суб'єктів підприємництва за пріоритетами, визначеними місцевою програмою розвитку малого та середнього підприємництва за пунктом 1.9. даного Порядку.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

103
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.