Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!!

В Хмельницькій області реалізуються заходи Програми розвитку малого та середнього підприємництва Хмельницької області на 2017-2018 роки (далі – Програма).

У рамках Програми суб'єктам господарювання надається з 2000 року фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямах діяльності.

Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам підприємництва (далі – Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 №30-17/2017.

Перевагами даного стимулюючого механізму фінансової підтримки суб'єктів підприємництва є надання фінансово-кредитної підтримки на поворотній основі за пільговою ставкою на термін до 3-х років та відстрочка погашення суми фінансово-кредитної підтримки від 3 до 6 місяців.

Кошти використовуються за цільовим призначенням на надання фінансово-кредитної підтримки бізнес-проектів суб'єктів підприємництва за пріоритетами, визначеними місцевою програмою розвитку малого та середнього підприємництва за пунктом 1.9. даного Порядку.

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури

7
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.