Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

До уваги суб'єктів малого та середнього підприємництва

Рішенням сесії Хмельницької обласної ради від 07 квітня 2015 року№19-31/2015 затверджено програму розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2015-2016 роки (далі – Програма), заходами якої передбачено здійснення фінансової підтримки суб'єктів малого та середнього підприємництва шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – компенсація).

На виконання заходів Програми облдержадміністрація оголошує з 10 жовтня до 10 листопада 2016 року прийом документів на участь у конкурсному відборі суб'єктів підприємництва на отримання компенсації.

Умови участі у конкурсному відборі та основні засади проведення конкурсу визначено у Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб'єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (далі – Порядок), який є додатком до Програми.

Електронну версію Порядку розміщено на сторінці «Фінансово-кредитна підтримка» у розділі «Регуляторна політика, підприємництво» офіційного сайту облдержадміністрації (http://www.adm-km.gov.ua/?attachment_id=4156).

У разі прийняття рішення про участь у конкурсному відборі, звертатись до відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації до 31 жовтня 2016 року в електронному вигляді за адресоюuerdaiz@ukr.net.

Відділ економічного розвитку, торгівлі

та інфраструктури райдержадміністрації

67
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.