Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До уваги молоді! Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща

До уваги молоді! Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща

До уваги молоді! Розпочалась реєстрація на участь у проекті «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»

З 3 по 8 вересня 2017 року у м. Запоріжжя (о. Хортиця) за участю представників української та польської молодіжних громадських і державних організацій відбудеться проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща».

Організатори заходу Міністерство молоді та спорту України спільно з Громадської організацією «Добросвіт» (Україна) та Association SFERA Poland (Польща).

Для участі у проекті необхідно:

до 31 липня 2017 року включно надіслати резюме та мотиваційний лист (не більше 1 сторінки) на електронну адресу ngo.dobrosvit@gmail.com з поміткою «Українсько-Польські обміни». Організатори проекту покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

Процес відбору буде проходити шляхом аналізу резюме, мотиваційних листів учасників, Скайп-інтерв'ю. Результати відбору будуть оголошені не пізніше7 серпня 2017 року.

Інформаційна довідка про проект

«Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща»

ГО «Добросвіт» (Україна) спільно з ГО«Association SFERA Poland» (Польща) розпочинає набір учасників на проект «Інновації та можливості у молодіжній роботі: Україна та Польща», що відбудеться в рамках Українсько-Польських обмінів молоддю відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю.

Українсько-польський обмін відбудеться з 3 по 8 вересня 2017 року в славетному козацькому краї – місті Запоріжжя (Україна).

Головна мета: Розвиток громадської активності молоді та підвищення рівня участі молоді у молодіжних заходах.

Основні напрямки роботи: навчальні сесії з SMM, PR, фандрайзингу та проектного менеджменту у молодіжній роботі для реалізації заходів, що орієнтовані на збільшення відсотку залучення молоді до громадської активності, отримання молоддю знань та навичок, що відповідають сучасним потребам у молодіжній сфері.

У м. Запоріжжя, учасники зможуть відвідати Запорізький обласний центр молоді, простір «Edison space coworking», що реалізують молодіжні заходи у Запорізькому регіоні. Додатково, місцеві партнери, державні та громадські організації підготують необхідні матеріали і презентують свій досвід організації заходів у молодіжній сфері.

Робоча мова проекту – англійська. Всі матеріали, презентації, навчання і спілкування буде проходити англійською мовою. Під час деяких сесій буде забезпечено українсько-англійський переклад.

Вимоги до учасників з України:

молодь18-35 років;

досвід роботи з молоддю у громадському або державному секторі;

знання англійської мови на розмовному рівні (не є перевагою для участі);

досвід реалізації молодіжних заходів на обласному, всеукраїнському або міжнародному рівнях (є перевагою для участі);

готовність ділитись досвідом та активно працювати під час всього проекту;

зацікавлені у розповсюдженні отриманого досвіду у своєму регіоні.

Проект фінансується Міністерством молоді та спорту України в рамках Українсько-Польських обмінів молоддю та покриває витрати на проживання, харчування, проїзд (за наявності оригіналів квитків, але не більше 400 грн. в межах України).


87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.