Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До того, як перевірити на коронавірус, жінку 10 днів лікували в райлікарні

До того, як перевірити на коронавірус, жінку 10 днів лікували в райлікарні

Зараз хвора перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Серед контактних осіб, яких перевіряють, 44 медичних працівники.

Жінка з Чемеровеччини, в якої підтвердили коронавірус і госпіталізували до Хмельницької інфекційної лікарні, до цього 10 днів перебувала в Чемеровецькій ЦРЛ. Про це сьогодні під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів перший заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш.

«Дійсно, ця жінка хворіла і протягом 10 днів перебувала в райлікарні з діагнозом пневмонія. Вона лікувалася в інфекційному відділенні. Після того, як було прийняте рішення брати для дослідження на коронавірус зразки в усіх осіб, хворих на пневмонію, в неї їх відібрали також. В результаті цього дослідження в цієї жінки діагностували COVID-19. Зараз вона перебуває в Хмельницькій інфекційній лікарні», — зазначив він.

За словами Романа Примуша, коло осіб, які могли близько контактувати з жінкою, уже встановлене. Це 44 медичних працівники та 5 людей з близького оточення.

«В них усіх вже відібрані зразки біологічних матеріалів і доставлені до лабораторного центру на дослідження. Сьогодні ми очікуємо результати. Наразі усі ці люди перебувають на самоізоляції. Уже після отриманих результатів ми будемо розуміти як діяти: якщо дослідження будуть негативні – лікарня зможе далі працювати після проведення належної дезінфекції. Якщо будуть позитивні – будемо здійснювати належні заходи далі по тих особах, по яких можуть бути такі результати», — зазначив Роман Примуш.

Джерело: Портал "Є"

118
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.