Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До річниці загибелі О.Кушнірука

До річниці загибелі О.Кушнірука

До річниці загибелі О.Кушнірука (ФОТО)

Понад двадцять років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Знову гинуть найкращі сини і доньки нашої держави, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не задумуючись пішли боронити кордони держави. Багатьом із них, на жаль, не судилося повернутися живими. Вони полягли навіки.

Серед них Олександр Кушнірук, котрий загинув 25 грудня 2014 року в ході проведення Антитерористичної операції на сході України. Найвищою нагородою для тих, хто уцілів, — є життя, а для загиблих – пам'ять. У рамках відзначення річниці загибелі земляка 20 грудня в Ізяславському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2, ліцей», чиє ім'я носить сьогодні заклад, відбулись військово-спортивні змагання між збірною учнівської молоді 10-11 класів та командою «Каскад». Це були змагання сили, витримки, мужності, швидкості, кмітливості та спритності.

На думку організаторів, такі заходи є доцільними, оскільки вони виховують, дисциплінують та піднімають український дух.

Кожен виступ учасників був цікавим та захоплюючим, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги.

Оцінювали змагання журі у складі: керівника клубу «Каскад» Тележинського В.І., заступника з виховної роботи Загаєцької В.А. та вчителя захисту Вітчизни Тимощука Р.І.

Учасники проявили високі спортивні досягнення, фізичні здібності, що надалі сприятиме патріотичному вихованню молоді, згуртуванню учнівських колективів та командного духу.

Перемогла команда «Каскад». Найкращі результати показали:

Бендій Вадим — спорядження магазину;

Андрощук Артем та Нізельський Вадим — збирання та розбирання зброї;

Марчук Максим — одягання протигазу;

Нетеча Максим — стрільба з пневматичної гвинтівки.

По завершенню заходу відбулась церемонія нагородження.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.