Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До лав Збройних Сил відправилися перші призовники з Ізяславщини

До лав Збройних Сил відправилися перші призовники з Ізяславщини

Цими днями в Ізяславському районному військовому комісаріаті урочисто відправили перші групи юнаків, які проходитимуть строкову службу в Збройних Силах України.

«Переконаний, що ці хлопці — справжні патріоти, які вирішили не ховатися, а з гідністю пройти військову службу й віддати свій обов'язок Батьківщині, — розповідає військовий комісар Ізяславського районного військового комісаріату Сергій Царук. — Ніхто із призовників не піде служити у бойові частини, а будуть направлені в частини забезпечення».

Провести майбутніх захисників України прийшли їхні батьки, рідні та друзі. Багато новобранців не мають жодних побоювань щодо служби в армії.

«Думаю, що військова служба сформує характер, фізично підготує до життя й дисциплінує, — зазначив один із майбутніх захисників України. — Деякі мої друзі залякували мене, що там погано. Проте я не маю жодних побоювань і хочу гідно виконати свій обов'язок перед Україною».

«Найперше, дякуємо вам за вашу свідому громадську позицію, а батькам за те, що виховали справжніх патріотів. Бажаємо гідно пройти службу в Збройних Силах України, а опісля повернутись у рідне місто, щоб розвивати його», — наголосив Сергій Царук.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації
74
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.