Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До Дня українського козацтва

До Дня українського козацтва

Запорізька Січ… Українське козацтво… Найлегендарніше минуле українського народу, його святий оберіг. Це синонім свободи, зразок людської та національної гідності, військової талановитості та самопожертви.

Важливим значенням для забезпечення підтримки гарної фізичної форми та здоров'я козаків мало їх харчування. Просте, доступне, поживне, різноманітне й раціональне. Французький інженер Г.Л. де Боплан, який протягом тривалого часу жив в Україні, писав про козаків так: «На зріст – рані, проворні, сильні, від природи мають добре здоров'я. Від хвороб вмирають дуже рідко, хіба в дуже великій старості, завдяки гарному і поживному харчуванню».


Про те як харчувались українські козаки, як саме готували козацькі страви представили учні Радошівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., що на Ізяславщині. У рамках тижня патріотичного виховання, присвяченого Дню захисника України та Дню українського козацтва, учні школи за підтримки працівників закладу та при допомозі батьківської громади підготували та провели загальношкільне свято-презентацію «Що їли козаки».

У ході підготовки до зазначеного заходу, яке вже до речі в закладі стало традиційним, діти із вчителями вивчали організацію харчування, технологію приготування, історію страв. Спільно із батьками вони простували чимало традиційних на козацькому столі страв: соломаху, тетерю, щербу, братко, узвар, юшку, із різноманітною начинкою вареники і пироги, млинці, різні способи приготування сала та м'яса, риба, овочі, фрукти і багато інших смаколиків.


Кожен клас від першого і по одинадцятий презентували приготовані страви. Розповідали про їх історію, способи приготування та про їх поживні якості. Крім того організатори заходу підготували для учнів цікаву вікторину на знання історії українського козацтва, його звичаїв та традицій.

Журі, до складу якого крім педагогів Радошівської ЗОШ І-ІІІ ст., увійшов і гість свята — завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук. Уважно вислухавши виступи кожного класного колективу, оглянувши оформлення кожної презентаційної виставки та спробувавши представлені страви, визначено переможців виставки і вручило пам'ятні дипломи за І, ІІ та ІІІ місця.

Завершилося свято виконанням усіма учасниками свята пісні.

ФОТОМАТЕРІАЛИ


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.