Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До Дня працівників житлово-комунального господарства відзначено найкращих

До Дня працівників житлово-комунального господарства відзначено найкращих

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення вся країна відзначає 20 березня.

18 березня в приміщенні концертної зали Ізяславської дитячої школи мистецтв із професійним святом комунальників міста урочисто привітали голова районної державної адміністрації Борис Яцков та Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук.

Вони щиро подякували працівникам комунальних служб міста за сумлінну працю, за якісну питну воду, тепло в оселях, чисті вулиці та тротуари. «Ваші помисли, ідеї, цілі працюють і, впевнений, працюватимуть на благо жителів міста. У цей святковий день бажаю вам професійної майстерності, наснаги та постійного прагнення рухатися лише вперед. Нехай у Ваших родинах панує затишок, благополуччя та злагода», -зазначив у своєму вітанні Борис Яцков.

Також, звертаючись до присутніх, представники влади подякували працівникам житлово-комунального господарства за їхню щоденну натхненну працю та затишок, який вони створюють.

Для сучасних людей комунальні блага давно стали настільки звичною справою, що ніхто вже особливо й не замислюється, скільки зусиль варто докласти для їх стабільності. Важливим є і те, який при цьому величезний тягар відповідальності лежить на плечах працівників житлово-комунального господарства, – зауважила Валентина Корнійчук. — Але ми знаємо, що саме від вашого професіоналізму і відповідальності багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини Ізяслава».

Наостанок, Борис Яцков та Валентина Корнійчук побажали працівникам галузі усіляких гараздів та вручили грамоти управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністрації, районної та міської рад за сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у надання комунальних послуг населенню та з нагоди професійного свята.

Також працівників галузі привітали: директор КП «Ізяславводоканал» Микола Поліщук, директор КП «Ізяславтепломережа» Богдан Коцюбинський, директор КП «Ізяславкомуненерго» В'ячеслав Матвійчук, директор КП «Житлосервіс» Віктор Бадрах, голова ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський.

Святковий настрій для працівників галузі подарували аматори сцени Ізяславського районного будинку культури та Ізяславської дитячої школи мистецтв.

В.Кучерук

407
RSS
Гость
19:02
А що цей Сепар в мабуті робить на привітанні??? Воно знову протиснулося в міську раду, одягло мабуту і купу «побрякушек»хоча саме пробуло в афгані при штабі ледве 2 місяці, а зараз світиться г**но по**сне де тільки можна! Люди ви що не бачите, що це шизоїдний КО**Л??? Телега іди на ЙУХ!
Гость
18:52
Гріша ти добрий хлопець, патріот України.Данай вперед на площу Героїв Майдану в нашому місті.Бери лопату і допомагай прикрасити наше місто. Слабо.Я особисто не політик за прапора не хватаюсь.Лице своє не ховаю.Я радий що мене критикують.До речі з 1980-1983 роки на Кубі, а з жовтня 1985 по 1987 рік в Афгані.Служив в Кабулі, Баграмі, Джалалабаді і т.д. Тобі Гріша цього не зрозуміти якщо ти гріша з маленької букви.А якщо ти патріот прийди на площу і зроби щось для міста Ізяслава. Честь маю.
Гость
19:03
До речі Гріша ми дякували їм за те, що вони допомогли в важку годину для ЗСУ.Не влада а проті працівники комунальних підприємств міста.За таких людей треба молитися.Вони спасли життя багатьом нашим землякая.Честь маю.
Гость
20:42
ЯК МОЖНА ВИБИРАТИ НАЙКРАЩИХ, КОЛИ КРУГОМ БАРДАК — БАРДАЧІНА. ВСЕ ЩО РОБИТЬСЯ, ТО ЯАКОСЬ, ЯК НЕБУДЬ.
Гость
14:41
"… тогда возьмите лучших из худших..")
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.