Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До Дня Незалежності росія може збільшити кількість ракетних ударів

До Дня Незалежності росія може збільшити кількість ракетних ударів

Українців закликають не ігнорувати сигнали повітряної тривоги й завчасно планувати свої маршрути.

Сьогодні, 23 серпня, українці відзначають День Державного Прапора. А 24 серпня — День Незалежності України. Хоча навіть у звичайні дні не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги, саме у такі символічні дати зростає небезпека ворожих обстрілів і провокацій. Тож українцям радять бути обережними.

В ефірі телемарафону радник голови Офісу президента Михайло Подоляк попередив, що росія — це архаїчна держава, яка прив’язує свої дії до певних дат. Тому 23-24 серпня вони спробують збільшити кількість обстрілів крилатими ракетами низки міст.

«Тому закликаємо вас зберігати спокій, стежити за сигналами повітряної тривоги та офіційними повідомленнями», — наголосив Михайло Подоляк.

Зокрема, українцям рекомендують заздалегідь планувати свої маршрути й дізнаватися, де розташовані найближчі укриття. Щоб у разі повітряної тривоги, якнайшвидше туди сховатися.

Також у ці дні може зрости небезпека хакерських атак на українських інтернет-користувачів. Як від них вберегтися порадили представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації.

Найперше терміново змініть усі слабкі паролі до важливих облікових записів, якщо використовували такі досі. Також їх варто замінити, якщо давно цього не робили

Далі встановіть усі необхідні оновлення програм на комп’ютері та у смартфоні. А якщо у вас немає антивірусу, обов’язково його встановіть і проскануйте свої пристрої. Крім того, видаліть усі зламані піратські програми та програми, розроблені в росії.

Зробіть резервні копії важливих документів, файлів, щоб мати змогу їх відновити у разі втрати. Налаштуйте, де можливо, двофакторну автентифікацію й не завантажуйте файлів з невідомих, сумнівних джерел.

«Пам’ятайте, що посилання на фішингові сайти можуть бути «замасковані» під привітання зі святом. Не переходьте за посиланнями, отриманими від незнайомців та навіть від друзів», — зазначили у Держспецзв’язку.

Сайт "Є"

25
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.