Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України на Ізяславщині відбулись футбольні змагання

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України на Ізяславщині відбулись футбольні змагання

На Ізяславщині відбувся цикл святкових заходів, приурочених відзначенню найважливіших державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

За традицією щорічно на ці державні свята в районі організовуються футбольні змагання серед збірних місцевих команд, об'єднуючи все більше число любителів найпопулярнішого та наймасовішого виду спорту в Україні. Не винятком став і 2018 рік.

Метою змагань слугує підвищення спортивної майстерності та зміцнення дружніх стосунків між командами, а також виховання патріотизму та поваги до державних символів України.

Цьогоріч на футбольних майданчиках в Ліщанах та Новому Селі зустрілись любителі футболу, щоб показати свою майстерність та подарувати глядачам незабутні враження.

Крім того подібні спортивні заходи — це прекрасна можливість провести вихідний день яскраво, цікаво, активно, із задоволенням і користю для здоров'я.

На спортивному майданчику в Ліщанах зустрілись три команди: «Фортуна» м.Славута, «Камчатка» с.Теліжинці та «Агро-Інвес» с.Ліщани. Перемогу в футбольному турнірі здобула команда зі Славути, а господарі посіли ІІ почесне місце турніру.

У цей же час у Новому Селі змагались три команди: школярі, випускники та молодь, котра кілька років тому закінчила місцевий навчальний заклад. Переможцями стала команда випускників, яка у підсумковій грі перемогла у команди школярів із рахунком 8:2.

Футбольне дербі в районі пройшли досить емоційно, гравці показали якісний футбольний поєдинок та вміло провели ігри на полі.

Футбольні вболівальники цього святкового дня отримали безліч позитивних емоцій і гарного настрою, а команди, яким у цей день посміхнулась спортивна фортуна, здобули грамоти, кубки та подарунки.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами сектору молоді та спорту відділу

освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.