Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До «червоної» зони карантину потрапило ще кілька районів Хмельниччини

До «червоної» зони карантину потрапило ще кілька районів Хмельниччини

Найбільш жорсткі обмеження запровадили у Славуті та Шепетівці, де заборонили пасажирські перевезення.

Сьогодні, 30 жовтня, державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій переглянула дію «кольорових» зон карантину. Таким чином ще у кількох районах Хмельниччини був запроваджений «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. Про це повідомили у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації.

За її інформацією, з «помаранчевої» до «червоної» зони потрапило ще три райони: Білогірський, Віньковецький і Славутський. Цей же рівень епідеміологічної небезпеки зберігається у міста Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута й Шепетівка, а також у Волочиському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Старосинявському, Теофіпольському та Ярмолинецькому районах. Тобто на Хмельниччині до «червоної» зони загалом потрапили одинадцять районів і п’ять міст обласного значення.

Решта частин області залишається у «помаранчевій» зоні. Зокрема, державна комісія послабила карантинні обмеження для Красилівського району. Його перенесли з «червоної» зони у «помаранчеву».

Нині з «помаранчевої» до «червоної» зони перенесли Білогірський, Віньковецький і Славутський райони, а з «червоної» у «помаранчеву» — Красилівський район. Графіка: adm-km.gov.ua

Таке оновлення «кольорового» зонування Хмельницької області набуде чинності з понеділка, тобто з опівночі 2 листопада.

А пресслужба Кабміну вже опублікувала список карантинних обмежень для районів і міст обласного значення Хмельницької області. Для різних адміністративно-територіальних одиниць були запровадженні власні правила.

Найбільш жорсткі обмеження запровадили у Славуті та Шепетівці. Там з понеділка будуть заборонені пасажирські перевезення у громадському транспорті всередині міст. Крім того, буде заборонено проводити посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Виключеннями з цих правил є перевезення у приватних, орендованих чи службових легкових автомобілях. Розважальним закладам і закладам культури Заборонено приймати відвідувачів. Крім того, у Славуті державна комісія заборонила приймати відвідувачів закладами громадського харчування.

Заборони приймати відвідувачів закладам громадського харчування, закладам культури й розважальної діяльності також діятиме у Волочиському, Летичівському, Старосинявському та Ярмолинецькому районах. Там же буде заборонено приймати відвідувачів закладам культури та розважальної діяльності.

У Кам’янці-Подільському та Нетішині, а також у Білогірському, Віньковецькому, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Славутському й Теофіпольському районах буде заборонено приймати відвідувачів закладам культури та розважальної діяльності.

У порівнянні з ними найбільш м’які обмеження діятимуть в обласному центрі. У Хмельницькому державна комісія заборонила приймати відвідувачів закладам розважальної діяльності.

«Спільною для всіх міст і районів Хмельницької області залишається заборона на відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання», — додали у пресслужбі Кабміну.

Сайт "Є"

216
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.