Стоматологія
Друк на футболках і чашках

До «червоної» зони карантину потрапила майже вся Хмельницька область

До «червоної» зони карантину потрапила майже вся Хмельницька область

«Помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки діятиме лише у п’яти районах.

Сьогодні, 6 листопада, державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розширила межі «червоної» зони карантину на території Хмельницької області. Помаранчевий рівень епідеміологічної небезпеки залишили діяти лише у п’яти районах краю. Запровадженні зміни набудуть чинності у понеділок, 9 листопада.

За інформацією пресслужби Хмельницької облдержадміністрації, з понеділка «червона» зона діятиме у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Нетішині, Славуті, Старокостянтинові та Шепетівці, а також — у Білогірському, Віньковецькому, Волочиському, Городоцькому, Дунаєвецькому, Кам’янець-Подільському, Красилівському, Летичівському, Новоушицькому, Полонському, Славутському, Старосинявському, Теофіпольському, Хмельницькому та Ярмолинецькому районах.

Тобто з «помаранчевої» до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки державна комісія перевела місто Старокостянтинів і Полонський, Красилівський, Хмельницький та Новоушицький райони.

«Червону» зону карантину розширили майже на всю територію Хмельницької області. Інфографіка: adm-km.gov.ua

Наступного тижня «помаранчевий» рівень епідеміологічної небезпеки й надалі діятиме у Деражнянському, Ізяславському, Старокостянтинівському, Чемеровецькому та Шепетівському районах.

На час написання матеріалу новий список обмежень для «червоних» територій Хмельницької області поки не опублікований ні на сайті Кабміну, ні на сайті Хмельницької ОДА.

Сайт "Є"

263
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.