Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дмитро Шемчук: досягнути власного Олімпу

Дмитро Шемчук: досягнути власного Олімпу

До Дня фізичної культури та спорту 

Спорт для нього почався в юному віці з дідової науки. Попросив дідусь показати, що зможе його внук на перекладині. Тоді, у своїх тринадцять років Дмитро Шемчук ні разу не підтягнувся. А тепер усі рідні, Хмельниччина, Тернопільщина гордяться призером чемпіонату світу з армспорту.

Насправді стати сильним далеко не так просто. На це потрібно роки тренувань тіла і сили волі. Обов’язково перед собою ставити мету, потім пересилити суперника і підніматися на свій власний Олімп. Зараз Дмитро працює в Тернополі тренером з фітнесу та адміністратором цього клубу. Хлопець середнього росту, добряче з мускулами.

Дмитро Шемчукродом з села Припутні Ізяславського району Хмельницької області. Після школи навчався у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім.Т.Шевченка на факультеті фізичного виховання та біології. Там друзі запросили на тренування у місцевий спортклуб, ще коли він вчився на першому курсі. Тренером Дмитра став відомий спортсмен-рукоборець, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Анатолійович Пушкар. Під його керівництвом студент Кременецької академії ввійшов у склад юніорської збірної України зійшов на п’єдестал. На кожних всеукраїнських змаганнях був призером. В юніорах на праву руку був тричі підряд чемпіоном. Поїхав на чемпіонат світу, де посів друге місце на чемпіонаті світу з армспорту у ваговій категорії 85 кг.

У ВЕНДЕТІ ЄДИНИХ ЗІРОК молодий спортсмен з України, представник легендарної команди Андрій Пушкар, Дмитро Шемчук, успішно проявив себе у сезоні-2019, став переможцем «Золотий Тур» на правій руці, боротьба на лівій руці не була такою вже й успішною і зараз він на одній позиції з неймовірно досвідченим армрестлером з Німеччини АндреасомГоффнером, який приїде в Україну, щоб дізнатися хто сильніший і в справедливості, розділити рейтингові позиції УРПА.

В серпні 2020 року Дмитро на турнірі «Заремськийopencap» у Чернівцяхздобув «золото» у категорії 90 кг і друге місце в абсолютнійваговійкатегорії «ліва, права».

В грудні 2019 року Дмитро Шемчук у складі команди виборов перше командне місце на Міжнародному турнірі з армреслінгуKyivOpenCup 2019. Він переміг всіх суперників на обидві руки — 2 золотих медалі.

На чемпіонаті світу “40th WorldArmwrestling» з армреслінгу (Туреччина) Україну та Шемчук — перемігши титулованих суперників, він посів ІІ місце (права рука) та ІІІ місце (ліва рука) в цьому виді рукоборства.

Життєве кредо Дмитра Шемчука: «Досконалість – це не одиничний акт, а звичка. Ви – це те, що ви робите багато разів».

За поданням Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Міністерству молоді та спорту України пропонується Дмитру Шемчукуприсвоїтизвання «Майстер спорту України міжнародного класу».

За матеріалами джерел мережі Інтернет

411
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.