Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дмитро Шемчук: досягнути власного Олімпу

До Дня фізичної культури та спорту

Спорт для нього почався в юному віці з дідової науки. Попросив дідусь показати, що зможе його внук на перекладині. Тоді, у своїх тринадцять років Дмитро Шемчук ні разу не підтягнувся. А тепер усі рідні, Хмельниччина, Тернопільщина гордяться призером чемпіонату світу з армспорту.

Насправді стати сильним далеко не так просто. На це потрібно роки тренувань тіла і сили волі. Обов’язково перед собою ставити мету, потім пересилити суперника і підніматися на свій власний Олімп. Зараз Дмитро працює в Тернополі тренером з фітнесу та адміністратором цього клубу. Хлопець середнього росту, добряче з мускулами.

Дмитро Шемчукродом з села Припутні Ізяславського району Хмельницької області. Після школи навчався у Кременецькій обласній гуманітарно-педагогічній академії ім.Т.Шевченка на факультеті фізичного виховання та біології. Там друзі запросили на тренування у місцевий спортклуб, ще коли він вчився на першому курсі. Тренером Дмитра став відомий спортсмен-рукоборець, багаторазовий чемпіон України, Європи та світу Андрій Анатолійович Пушкар. Під його керівництвом студент Кременецької академії ввійшов у склад юніорської збірної України зійшов на п’єдестал. На кожних всеукраїнських змаганнях був призером. В юніорах на праву руку був тричі підряд чемпіоном. Поїхав на чемпіонат світу, де посів друге місце на чемпіонаті світу з армспорту у ваговій категорії 85 кг.

У ВЕНДЕТІ ЄДИНИХ ЗІРОК молодий спортсмен з України, представник легендарної команди Андрій Пушкар, Дмитро Шемчук, успішно проявив себе у сезоні-2019, став переможцем «Золотий Тур» на правій руці, боротьба на лівій руці не була такою вже й успішною і зараз він на одній позиції з неймовірно досвідченим армрестлером з Німеччини АндреасомГоффнером, який приїде в Україну, щоб дізнатися хто сильніший і в справедливості, розділити рейтингові позиції УРПА.

В серпні 2020 року Дмитро на турнірі «Заремськийopencap» у Чернівцяхздобув «золото» у категорії 90 кг і друге місце в абсолютнійваговійкатегорії «ліва, права».

В грудні 2019 року Дмитро Шемчук у складі команди виборов перше командне місце на Міжнародному турнірі з армреслінгуKyivOpenCup 2019. Він переміг всіх суперників на обидві руки — 2 золотих медалі.

На чемпіонаті світу “40th WorldArmwrestling» з армреслінгу (Туреччина) Україну та Шемчук — перемігши титулованих суперників, він посів ІІ місце (права рука) та ІІІ місце (ліва рука) в цьому виді рукоборства.

Життєве кредо Дмитра Шемчука: «Досконалість – це не одиничний акт, а звичка. Ви – це те, що ви робите багато разів».

За поданням Управління фізичної культури та спорту Тернопільської облдержадміністрації Міністерству молоді та спорту України пропонується Дмитру Шемчукуприсвоїтизвання «Майстер спорту України міжнародного класу».