Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Для жителів сільської місцевості водогін — важлива і необхідна справа

Для жителів сільської місцевості водогін — важлива і необхідна справа

Для жителів сільської місцевості водогін — важлива і необхідна справа

Нині чи не у кожному сільському населеному пункті люди страждають від нестачі питної води. Колодязі пересихають, міліють потічки та ріки, зменшуються водні запаси й у свердловинах, які роками були повноводними. Для сільської місцевості – це величезна проблема.

Не стала винятком й Ізяславщина. Щоб вирішити цю нагальну проблему, в окремих селах району розпочались оперативні роботи по будівництву водогону та свердловин.

Повним ходом триває будівництво водогону загальною протяжністю 8 км в селі Білеве (Білівської сільської ради), котре було розпочато у квітні поточного року за рахунок коштів місцевого бюджету.

На початку літа цього року в селі Зубарі Тишевицької сільської ради також розпочато будівництво водогону та свердловини.

Голова райдержадміністрації Борис Яцков здійснив робочий візит до вищезазначених сіл з метою ознайомлення із процесом будівництва цих об´єктів. У ході поїздки посадовець зустрівся із сільськими головами, а також поцікавився у них обсягом виконаних робіт у населених пунктах. За словами місцевої влади, будівництво йде за планом. Очікувана здача в експлуатацію водогонів та свердловини дозволять забезпечити споживачам цілодобову подачу якісної питної води, яка відповідатиме всім санітарним нормам.

Очільник району так прокоментував побачене: «Коли є бажання і працелюбність, результат приходить неодмінно».

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

86
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.