Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Для випускників закладів освіти району проведено Ярмарок ПРОФЕСІЙ

Для випускників закладів освіти району проведено Ярмарок ПРОФЕСІЙ

Для випускників закладів освіти району проведено Ярмарок ПРОФЕСІЙ

Ким бути? Це питання хвилює учнівську молодь з року в рік. Професій багато, а вибір один. Все ближче надходить час, коли кожен старшокласник замислюється про своє майбутнє, професійні плани. Шлях у самостійне життя повинен, безумовно, бути правильним і обдуманим та розмірковувати про це старшокласникам потрібно вже тепер. Правильний вибір професії сьогодні – запорука матеріального та морального благополуччя завтра. І допомога державної служби зайнятості в цьому є своєчасною та доцільною. Цей важливий крок повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим, інакше чекає розчарування, даремно витрачені роки та батьківські кошти.

Саме тому, з метою інформування випускників про професії і шляхи їх набуття, про права молоді при вступі у навчальні заклади та реальні потреби ринку праці, Ізяславським районним центром зайнятості за участю навчальних закладів Хмельниччини 18 жовтня 2016 року в приміщеннірайонного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», був проведений Ярмарок професій. Загалом, у заході взяли участь 250 учнів, із них 117 учнів 9-тих класів, 120 учнів 11-тих класів, 13 учнів 10-х класів та 5 учнів Плужненського професійного аграрного ліцею.

На Ярмарок професій завітали представники 14 навчальних закладів: Шепетівське та Кам'янець-Подільське медичні училища, Хмельницький економічний університет, Хмельницький університет управління та права, Грицівське вище професійне училище, Плужненський професійний аграрний ліцей, Кам'янець-Подільський планово-економічний технікум, Хмельницький політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка», Шепетівський професійний ліцей, Національна академія державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького, Хмельницький торгово-економічний коледж КНЕУ, Подільський державний аграрно-технічний університет, Кам'янець-Подільське відділення Київського фінансово-економічного коледжу.Вони інформували присутніх про умови вступу та терміни навчання, зацікавили юнаків та дівчат інформацією про навчальну базу, факультативи, гуртки, секції та можливість продовження навчання у навчальних закладах вищої акредитації.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

129
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.