Стоматологія
Друк на футболках і чашках

«Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету»

«Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету»

«Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету»

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято – День матері. Цього року воно припало на 13 травня.

День матері – одне із найбільш зворушливих свят, тому що всі ми з дитинства і через все життя до своїх останніх днів несемо в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері, яка все зрозуміє, пробачить, притисне до серця і буде самовіддано любити свою дитину незважаючи ні на що. День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові!

З нагоди відзначення Дня найдорожчої у житті кожної людини – матері сьогодні, 11 травня, в Ізяславській районній бібліотеці для дітей відбувся тематичний захід- день поетичного слова «Для тебе, матусю рідненька, з віршів я віночок сплету» за участю першачків Ізяславського НВК «ЗОШ І ступеня №6, д/с».

Ведучі повідали дітлахам про історію виникнення цього свята, а також нагадали, що наше життя починається від матері – найріднішої, найближчої нам людини. З любові до матері й батька бере свій початок й любов до рідного краю.

Діти, у свою чергу, продекламували вірші про найрідніших та найдорожчих людей — своїх мам.

По завершенню заходу усі учасники мали можливість ознайомитись із тематичною книжковою виставкою «Хай святиться ім'я твоє, мамо!».

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

88
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Схожі публікації

Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.