Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Для ізялавчан та гостей міста облаштували фотозону до Великодня

Для ізялавчан та гостей міста облаштували фотозону до Великодня

В адміністративному центрі Ізяславської міської територіальної громади з’явилася святкова фотозона до Великодня, яка розташована на центральній пощі міста Ізяслав.

До створення фотозони долучилися колективи Ізяславського будинку кульутури, Ізяславської центральної бібліотеки, Ізяславської дитячої школи мистецтв, Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія», Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, КП «Ізяславтепломережа». Саме завдяки їх творчості та майстерності на площі з’явилась великодня мотанка, великодній кошик, великодня арка, літери «ХВ». Також вісім деревець катальп перетворилися на великодні дерева. Листочки-писанки для їх оформлення у короткі терміни виготовили колективи Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка», Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1, Ізяславської ЗОШ І-ІІ ст. №4 ім.В.Кобернюка, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія», Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславського будинку культури.

“На цій локації у місті до Великодніх свят, ізяславчани та гості міста матимуть можливість сфотографуватися, розказати дітям про традиції писанкарства та просто відпочити”, — зазначають організатори.

Єдине що викликало занепокоєння тих хто це все оформляв — вандалізм окремих жителів. Просимо всіх віднеслись із повагою до чужої творчої праці. Будемо раді якщо ви виготовите писанки для великодніх дерев вдома і принесете їх для оформлення на площу.

Із прийдешнім святом ВЕЛИКОДНЯ!

Відділ організаційно-кадрової роботи апарату міської ради

221
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.