Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Для чого потрібно збирати макулатуру?

Для чого потрібно збирати макулатуру?

Для чого потрібно збирати макулатуру?

Відомо, що папір виготовляється з деревини. Щоб виготовити 60 кг паперу, треба зрубати одне доросле дерево. Для того, щоб виростити його на зміну зрізаному, потрібно 25-30 років.

А Ви знаєте, що кожна перероблена тонна макулатури зберігає в середньому 17 дерев, 227 000 літрівводи, 225 кВт∙год електроенергії і 2,5 кубічних метрів площі полігонів з утилізації сміття? Учні Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука — так! Тому вони разом із педагогами днями провели акцію зі збору макулатури для її вторинної переробки. Учні з радістю долучилися до заходу. Учні 1-7 класівзібрали 158 кг, 8-11 класів – 291 кг, на загальну суму майже 900 гривень.

Учні закладу розповіли, що збирають макулатуру, адже розуміють, що це потрібно для того, аби не забруднювалося навколишнє середовище. Під час акції вони дізналися про те, що макулатуру переробляють для того, щоб отримати картон для обкладинок нових книжок.

На отримані від збору макулатури кошти планують придбати спортивний інвентар.

Зі слів педагога-організатора школи Людмили Грубіян, в закладі постійно працюють над формуванням нового екологічного мислення в учнів, тож в подальшому збір макулатури планують зробити систематичним. Разом із тим дітей закладу навчають тому, як самостійно заробляти кошти для своїх потреб.

За матеріалами Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука

41
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.