Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Діяльність військово-патріотичного клубу «Каскад»

Діяльність військово-патріотичного клубу «Каскад»

Діяльність військово-патріотичного клубу «Каскад» як форма реалізації на Ізяславщині Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки

У жовтні 2015 року Указом ПрезидентаУкраїни Петра Порошенка було затверджено Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки.

В останній час Главою держави неодноразово наголошувалось: «Стратегія національно-патріотичного виховання є дороговказом для всіх органів державної влади, інститутів громадянського суспільства. Громадянин-патріот держави має виховуватись на прикладах героїчної боротьби українського народу за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави». Президент висловив впевненість, що реалізація основних положень Стратегії сприятиме національному відродженню та захисту демократичного європейського вектору України.

Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки спрямована на виховання патріотизму та утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українців, наслідування найкращих прикладів мужності й звитяги борців за свободу та незалежність України, а також визначення ефективних механізмів системної взаємодії органів влади та інститутів громадянського суспільства у питаннях національно-патріотичного виховання.

На виконання завдань Президента України та з метою реалізації положень Стратегії зформування ціннісних орієнтирів і громадянської самосвідомості у дітей та молоді на прикладах героїчної боротьби Українського народу, на прикладах мужності та героїзму учасників революційних подій в Україні у 2004, 2013-2014 роках та антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях відділом освіти, молоді та спорту Ізяславськоїрайонної державної адміністраціїспільно із районною громадською організацією «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука відновлено роботу військово-патріотичного клубу «Каскад». У свій час з числа вихованців військовими стала чимала їх кількість. Заняття в клубі відвідують бажаючі не лише з міста Ізяслав, а й сіл району.

Під час весняних канікул в період з 5 по 7 квітня 2016 року для16 вихованців «Каскаду» з керівником клубу підполковником у відставці Валентином Ярощуком та головою ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василем Тележинським за підтримки керівництва відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на базі військової части А 0553 у місті Хмельницькийбуло проведено трьохденні навчальні збори. Під час їх проведення «каскадівці» здавали заліки із вогневої підготовки, повітряно-десантної підготовки, військової топографії, з укладання парашутів і підготовкиїх до стрибків. Також діти виконували вправи із метання гранати, стрільби із стрілецької зброї. Усі заліки, за оцінкою професійних військових, було складено на оцінку «добре». Зараз вихованці клубу готуються до майбутніх стрибків із парашутом.

Учасники зборів проживали на території підрозділу частини, в якій у свій час проходив службу Герой України капітан Євген Зелінський, колишній вихованець клубу «Каскад». Командуванням частини було забезпечено безкоштовне харчування учасників зборів та їх керівників уїдальні частини.

Перебуваючи в гостях військових, ізяславчани поклади квіти до меморіалу загиблих, який знаходиться на території частини.

Під час зборів, за ініціативи голови ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василя Тележинського для військовослужбовців в/ч А 0553 та учасників зборів булопроведено концерт гурту «Ташакор» із міста Біла Церква.

На завершення зборів представники Ізяславського району вручили подяки командуванню частини таїї підрозділам, які були причетні до проведеннявійськових зборів дітей і забезпечення відповідного навчального процесу.

Керівники та вихованці військово-патріотичного клубу «Каскад»також висловлюють слова подяки заможливість проведення зборів на базі військової частини керівництву відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, трудовим колективамДП «Ізяславське лісове господарство», КП «Ізяславтепломережа», КП «Житлосервіс», КП «Комуненерго», народному депутату України Андрію Шиньковичу.

Актуальність національно-патріотичного виховання громадян, особливо дітей та молоді, зумовлюється процесом консолідації та розвитку українського суспільства, сучасними викликами, що стоять перед Україною і вимагають дальшого вдосконалення системи національно-патріотичного виховання, оптимізації державної політики у зазначеній сфері.

Національно-патріотичне виховання все більше набуває характеру системної і цілеспрямованої діяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, навчальних закладів, інститутів громадянського суспільства, громадян з формування у людини і громадянина високої національно-патріотичної свідомості, почуття відданості своїй державі.

В.Кучерук

356
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.