Стоматологія
Друк на футболках і чашках

ДІТИ САДЯТЬ ЛІС, ЩОБ ВІН ГАРНИМ РІС!

ДІТИ САДЯТЬ ЛІС, ЩОБ ВІН ГАРНИМ РІС!

21 березня, у Міжнародний день лісів,стартувалащорічна весняна Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу – у твоїх руках!», яка завершується 21 квітня у День довкілля в Україні. Мета цього заходу природолюбів – поширення знань про ліси та їх важливість для існування життя на планеті, виховання у юних поколінь відповідального ставлення до навколишнього середовища, залучення школярів та усіх громадян до робіт з відновлення та розведення зелених насаджень.

23 березня 21 учень 8 та 10 класів Михлянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які є разом і членами шкільного лісництва, садили разом зі своїми учителями, працівниками Лютарецького лісництва ДП «Ізяславський держлісгосп» однорічні сіянці сосни звичайної на ділянці площею 2,5 гектара.На лісовій ділянці площею в один гектар висаджується сім тисяч сіянців, а дозріває для використання у вигляді деревини щонайбільше тисяча. У теплицях зеленіє ще багато сосонок, лісівники запрошують навіть усіх бажаючих брати їх тут для озеленення будь-яких територій.

Ділянка, на якій працювали діти та лісівники, нещодавно була вирізана.Проте пустувала вона недовго. І вже невдовзі ліс, закладений дбайливими руками, росте так же швидко, як і діти… А вони вправно виконували свою роботу. Хлопці гострими мечами Колєсова пробивали ґрунт, дівчата бережно опускали у ці отвори корінці маленьких сосонок. Кілька чітких рухів – і позаду залишається зелений пунктир нового ряду майбутніх лісових велетнів. Між пнями спиляної визрілої діброви пролягли борозни з сосновими сіянцями. Хай зростають, щоб через десятиліття радували людей своїм життєстверджуючим шумом!

Напевне, хто своїми руками садив дерева – має назавжди привиті розуміння, повагу і любов до рідної природи, шану до праці лісівників.

Крім головного заходу акції – посадки дерев, працівники «Ізяславського держлісгоспу» запланували проведення широкої роз'яснювальної роботи серед молоді щодо важливості збереження та примноження зеленого багатства нашого краю. Лісівниками будуть проведені лекції в закладах освіти району, практичні заняття з членами шкільних лісництв, перегляд тематичних відеофільмів про значення лісів у життєдіяльності людини, організовані походи школярів в лісництва та лісові розсадники, розповсюджені серед учасників акції листівки та буклети природоохоронного характеру.

Також до Дня довкілля намічено очищення берегів водойм від сміття, розчищення та упорядкування існуючих джерел в лісах. Протягом місяця триватиме також озеленення та покращення благоустрою прилеглих територій лісництв та населених пунктів району.

404
RSS
Гость
11:55
навчіться садити а не рубати
Гость
11:57
Не дiти, а лiсники, майстри лiсу, якi вирубують лiс, а грошi деребанять мiж собою та своiм керiвництвом а також працiвниками мiлiцii i тд.i тп. Повинi саджати лiс! Смiшно)
Гость
11:58
А той, хто його зрізав, не міг посадити?
Чи ліпше використати безкоштовні руки дітей?
Гость
11:59
ті хто ріже ліс обов«язково заліснює всі зруби.а дітей було залучено до посадки в рамках акції „Майбутнє лісу в твоїх руках“, та й учні, що були залучені до посадки — члени шкільного лісництва, яке діє в Михельській школі. Читайте уважно, що написано в статті, а не виражейте свої емоції, не володіючи інформацією!
Гость
15:35
Оленко, блювотиння твое огидно читати, задрочуеться а не засаджуеться, тебе провезти по лісах і рилом тикнути по тих засадженнях, деееее вони там, сомосів і піздец!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.