Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дітлахи - наше майбутнє і від нас залежить, яке воно буде

Дітлахи - наше майбутнє і від нас залежить, яке воно буде

Дітлахи — наше майбутнє і від нас залежить, яке воно буде

Кожна дитина має право на проживання в сім'ї разом з батьками, або в сім'ї одного з них та на піклування батьків. Предметом основної турботи та основним обов'язком батьків є забезпечення інтересів своїх дітей. Однак не всі батьки це розуміють і не всі батьки готові це здійснювати. У зв'язку з чим, сьогодні, 03 серпня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації.

Членам комісії довелося вирішувати питання місцеперебування двотижневого немовляти, оскільки його мати не створила належних умов для виховання та проживання дитини.

Також вивчалося питання про призначення громадянки опікуном над дитиною, позбавленою батьківського піклування, 2005 року народження та піклувальником над дитиною, позбавленою батьківського піклування, 2002 року народження.

Приймаючи рішення з розгляду порушених питань, члени комісії керувалися законодавчими актами у сфері охорони дитинства, повноважень органів опіки та піклування, до уваги брався вік дітлахів, їхній стан здоров'я та інші обставини, що мають істотне значення. Вирішення питання захисту прав дітей базувалось на принципі першочергової турботи про них. По кожній сім'ї запропоновано алгоритм вирішення складних життєвих обставин.

Крім того, учасники заходу обговорили та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.

З кожного питання прийнято конструктивні рішення, спрямовані на недопущення порушень у сфері захисту прав та законних інтересів дітей, а також взято їх на контроль до повного виконання.

За матеріалами служби у справах дітей при райдержадміністрації

48
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.