Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Ділянка за десять мільйонів: у центрі Славути виставили на аукціон землю під будівництво

Ділянка за десять мільйонів: у центрі Славути виставили на аукціон землю під будівництво

Ділянка предназначена для будівництва готелю або кафе.

Славутська міська рада виставила на аукціон право оренди земельної ділянки площею в один гектар в самому центрі міста під будівництво туристичної інфраструктури. Про це йдеться на сайті “Прозорро.Продажі”.

Мова йде про право оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення в один гектар з кадастровим номером 6810600000:01:007:0176. Вартість цієї ділянки оцінили в суму понад 10 мільйонів гривень.

Ділянка розташована в Славуті на вулиці Ярослава Мудрого. На цій же вулиці розташований історичний музей. Її призначення — для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування.

Стартова вартість річної оренди ділянки складає 301 тисяча 905 гривень. За результатами аукціону планується віддати ділянку в оренду терміном на десять років. Дата проведення аукціону — 9 серпня.

Варто зазначити, що умови проведення аукціону є ринковими. На даний момент, на сайті OLX пропонують земельні ділянки під будівництво з середньою вартістю сотки землі в діапазоні 30-40 тисяч гривень. Тож ділянка площею в один гектар землі буде коштуватиме не менш ніж 3-4 мільйони гривень.

Нагадаємо, що у травні Хмельницька міськрада виставила на аукціон права на оренду шести земельних ділянок. Загальна очікувана вартість продажу права оренди цих ділянок понад 1,8 мільйона гривень.

Сайт "Є"

209
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.