Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дільничний офіцер поліції з Ізяславщини отримав ключі від нового службового автомобіля RENAULT

Дільничний офіцер поліції з Ізяславщини отримав ключі від нового службового автомобіля RENAULT

21 грудняв Ізяславському відділенні Славутського відділу Головного управління Національної Поліції України в Хмельницькій області відбулось урочисте вручення ключів від нового службового автомобіля RENAULT. На урочисту подію завітали: начальник управління превенції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Дмитро Міхалець, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, начальник Ізяславського відділення Славутського відділу Головного управління Національної Поліції України в Хмельницькій області Олександр Паламарчук.

Звертаючись до співробітників відділення, начальник управління превенції Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Дмитро Міхалець наголосив, що дільничний офіцер поліції є чи не першою людиною, до якої люди звертаються по захист і допомогу. Водночас поліцейська реформа, яка триває вже чотири роки, на думку українців, є однією із найбільш помітних і дієвих. Близько 40 відсотків громадян довіряють поліцейським.

«Це безпрецедентний рівень довіри, і так повинно бути. Довіра – це те, на чому базується ваша ефективність. Більше довіри – у вас більше авторитету і більше можливостей впливати на ситуацію. Ми хочемо довести всьому суспільству, що дільничний поліцейський – це основа основ роботи поліції. Я впевнений: якщо ми маємо професійного дільничного інспектора і достатньо фахового працівника карного розшуку – оперативна обстановка у населених пунктах буде відповідно декриміналізована. Відтак, виросте довіра до Національної поліції, до системи правопорядку і до держави – у тому числі», – наголосив Дмитро Володимирович. Також він повідомив, що новий автомобіль придбано за кошти Державного бюджету України.

Звертаючись до присутніх, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук та заступник голови Ізяславської районної ради Михайло Борисюк зазначили, що влада району завждиготова долучились до вирішення проблем забезпечення поліцейських Ізяславщини. Так, за кошти районного бюджету вже було придбано два автомобілі, камери для відеоспостереження, надається інша допомога.

Новий автомобіль освятив благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Ключі від нового транспортного засобу дільничному офіцеру поліції сектору превенції Ізяславського відділення Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області, старшому лейтенанту Анатолію Герасимчукувручив Дмитро Міхалець. Він побажав Анатолію Герасимчуку, щоб новий службовий автомобіль допомагав йому оперативніше реагувати на повідомлення громадян.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

228
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.