Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​Дезінфекційно-санітарна обробка території Ізяславського ринку та прилеглих вулиць

​Дезінфекційно-санітарна обробка території Ізяславського ринку та прилеглих вулиць

Зранку, 20 березня поточного року, силами Ізяславської 13 державної пожежно-рятувальної частини та Ізяславської державної лікарні ветеринарної медицини за ініціативи Ізяславської міської ради було проведено дезінфекційно-санітарну території Ізяславського ринку та частини прилеглих вулиць М.Микилюка, Шевченка, Вокзальна.

З метою забезпечення проведення протиепідемічних заходів ринок у найближчі дні закритий. Також міською радою заборонено здійснення вуличної торгівлі.

Із особами, які здійснюють господарську діяльність, на території місцевого ринку зустрілись Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та начальник Ізяславського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Хмельницькій області Юрій Воленюк. Вони провели відповідну інформаційно-роз'яснювальну роботу.

Комісією рекомендовано провести відповідний комплекс робіт керівникам сільських рад та ринків району у період з 20-22 березня.

Нагадуємо: Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, постановою Кабінету Міністрів України заборонено роботу суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв'язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

212
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.