Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Дезінфекція автобусів

Дезінфекція автобусів

Перевізниками району забезпечується проведення заходів щодо профілактики та запобіганню захворювань на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19

У рамках комплексу заходів щодо профілактики та запобіганню захворювань на грип, ГРВІ та коронавірусну інфекцію COVID-19, які проводяться на території Ізяславського району, перевізниками, котрі здійснюють пасажирські перевезення, проводяться роботи із дезінфекції транспортних засобів. Водії транспортних засобів працюють на маршрутах в масках та гумових рукавичках. Також ними дезрозчином забезпечується обробка транспортних засобів. Саме такі види робіт було у власному транспорті проведені перевізником ФОП Гапонюком Олегом.

Проведення зазначеного комплексу дезінфекційних заходів здійснюється з метою профілактики інфекційних захворювань.

Нагадуємо, що на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів України прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Зокрема зазначеною постановою введено заборону автобусного міжміського та міжобласного пасажирського перевезення.

Документом, зокрема, заборонено з 18 березня по 3 квітня:

на усій території нашої держави регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні;

перевезення більше 10 пасажирів одночасно в автомобільному транспорті, в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

У зв'язку з цим звертаємо увагу жителів району на можливі зміну у роботі пасажирського автотранспорту.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

100
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.