Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Десантники відзначили професійне свято

Десантники відзначили професійне свято

Десантники відзначили професійне свято (ФОТО)

Щорічно 2 серпня в Україні відзначається День Високомобільних десантних військ Збройних Сил України та вшановування десантників різних поколінь.З нагоди цієї події сьогодні в Ізяславі десантники відзначили своє професійне свято.

Колишні та нинішні десантники, учасники АТО, члени їх сімей і просто мешканці міста зібралися біля пам'ятника десантників на території колишньої військової частини А0553, де раніше дислокувалась 8 окрема бригада спеціального призначення, з метою вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців, а також привітати бійців ВДВ з професійним святом. Організатором святавиступила громадська організація «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення». Привітати «блакитних беретів» завітав на свято перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

Захід розпочався із офіційної частини, під час якої голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голова громадської організації «Рада ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення» Василь Тележинський привітав усіх учасників заходу зі святом, коротко розповів про проведену роботу за поточний рік очолюваними ним громадськими організаціями та поділився подальшими планами. Також було дано слово й іншим виступаючим, котрими було зазначено, що сьогодні повітряні сили є одним з головних носіїв бойового потенціалу української армії, які за своїм призначенням та обсягом покладених на них завдань відіграють важливу роль у напрямку зміцнення обороноздатності держави. Десантні війська завжди були прикладом відваги, честі і прагнення до перемоги. Також відзначено вагомий внесок, який зробили і продовжують робити десантники у боротьбі з російсько-терористичними угрупуваннями на Донбасі.

Також присутніми учасниками було вшановано пам'ять бойових побратимів та покладання квітів до меморіалу десантників.

Під час святкування була розгорнута фотовиставка побратимів, частина ізяких вже немає серед живих, а також демонстрація зразків стрілецької зброї та засобів зв'язку, розбирання та збирання зброї, приміряння загальновійськового захисного комплекту, тощо, а також частування козацької каші – усе це зробило дозвілля присутнім дітям цікавим і змістовним.

У ході тематичного заходу делегація з кількох чоловік вирушила на цвинтар в Ізяславі, де відбулося покладання квітів на могили воїнів-десантників.

Далі відповідно до плану заходів відбувся тематичний святковий концерт, котрий подарував усім присутнім позитивні емоції. Крім того під час урочистостей лунали різноманітні вітання зі святом «блакитних беретів».

За традицією було зроблене спільно фото на згадку.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

79
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.