Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Державні службовці Ізяславського району відзначили професійне свято

Державні службовці Ізяславського району відзначили професійне свято

Державні службовці Ізяславського району відзначили професійне свято

23 червня у залі Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» культури відбулися святкові урочистості до Дня державної служби України за участю державних службовців органів виконавчої влади Ізяславського району та ветеранів служби. Учасників святкового заходу привітали із професійним святом голова районної державної адміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова райкому профспілки Леся Божко, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви митрофорний протоієрей о. Володимир Ковальчук.

Вітаючи присутніх Борис Яцков наголосив, що на державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави. Кожен на своєму місці виступає ланкою, що поєднує владу і народ, формуємо ефективну систему державного управління, яка повинна стати мобільною, гнучкою, реагувати на запити сучасного суспільства, забезпечувати умови для поліпшення життя народу.

Сергій Шлегель висловив найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на користь соціально-економічного та культурного розвитку Ізяславського району, а також побажав, щоб їхні дії були мудрими, а щоденна робота викликала повагу та довіру людей.

З теплими словами привітання до присутніх звернулася Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук. Побажала витримки і терпіння у роботі, адже праця держслужбовця часто непомітна, але завдяки їй формуються і розвиваються наша економіка, політика і культура.

З нагоди відзначення професійного свята групі працівників органів влади району та окремим трудовим колективамбуло вручено відзнаки районної державної адміністрації, районної ради, обласного та районного комітетів профспілкової організації працівниківдержавних установ. Також було вручено відзнаки за активну і плідну співпрацю від районної ветеранської організації та парафій Ізяславського округу УПЦКП голові районної державної адміністрації Борису Яцкову та всьому колективу райдержадміністрації.

Святковий настрій для присутніх підготували учасники художньої самодіяльності району: народний аматорський ансамбль духової музики «Музики Надгориння» Ізяславського районного будинку культури (керівник Юрій Шагун), зразковий хореографічний ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Зоряна Кузема), зразковий хореографічний ансамбль бального танцю «Плеяда» Ізяславської дитячої школи мистецтв (керівник Руслан Кузема), солісти Наталія Бабійчук, Олександр Ящук, Вікторія Власюк, Юрій Хеленюк.

Оплесками глядачі вітали всіх учасників концерту, адже це — найкраща нагорода за виконану роботу.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

130
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.