Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Державні службовці Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Державні службовці Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

21 червня в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» зібралися представники різних поколінь державної служби Ізяславщини, які працюють нині, та ті, що знаходяться на заслуженому відпочинку, адже тут відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята — День державної служби, яке відзначається в державі щороку 23 червня.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук привітав всіх зі святом: і ветеранів, і діючих працівників державної служби; подякував за сумлінну працю на благо Української Держави та побажав їм міцного здоров'я, професійного зростання, миру, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Державі.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців звернувся заступник голови районної ради Михайло Борисюк. «Нехай кожен день життя буде сповнений оптимізмом, добром у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку перед нашою країною!» — висловив він свої побажання, закінчуючи свою промову.

До святкових вітань на адресу державних службовців Ізяславщини долучились також Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук та Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук.

З нагоди Дня державної служби за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм окреміпрацівники державної служби Ізяславщини були відзначенні відзнаками Хмельницької обласної державної адміністрації, Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради.

Завершився урочистий захід святковим концертом від творчих колективів та солістів Ізяславського району.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.