Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Державні службовці Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Державні службовці Ізяславщини відзначили своє професійне свято

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

23 червня в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» зібралися представники різних поколінь державної служби Ізяславщини, які працюють нині та ті, що знаходяться на заслуженому відпочинку. Адже тут відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 100-річчя започаткування державної служби в Україні та професійного свята — Дня державної служби.

Розпочалось святкове дійство переглядом відеофільму, присвяченого 100-річчю державної служби України. Також у відеофільму були сюжети із зображенням колективів різних районних організацій та служб державних органів і їх керівників. Тож кожен присутній у залі міг побачити на екрані і себе, і своїх колег.

Звертаючись до присутніх на святі, голова районної державної адміністрації Борис Яцков зазначив, що саме 100 років тому, після обрання Гетьманом України Павла Скоропадського, були закладені основи сучасної державної служби в Україні, які ми маємо і до сьогодні!

«Адже ще тоді, 100 років назад, був визначений порядок призначення осіб на «урядову службу», схвалено Урочисту обітницю урядовців на вірність Українській державі, яка до сьогодні є однією з вимог призначення на службу. Ще тоді, у 1918 році, було затверджено спеціальні вимоги для прийняття осіб на урядову службу» — сказав він у своєму виступі.

Борис Олександрович привітав усіх зі святом і ветеранів, і діючих працівників державної служби, подякував за сумлінну працю на благо Української Держави та побажав їм міцного здоров'я, професійного зростання, миру, добробуту, життєвої наснаги та нових здобутків на ниві служіння Державі.

Зі щирими словами привітань на адресу державних службовців виступив і голова районної ради Сергій Шлегель. «Нехай кожен день життя буде сповнений оптимізмом, добром у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку перед нашою країною!» — висловив він свої побажання, закінчуючи свою промову.

До святкових вітань на адресу державних службовців Ізяславщини долучились також секретар Ізяславської міської ради Наталія Попко, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей отець Володимир Ковальчук.

З нагоди святкування 100-річчя державної служби в Україні, за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм окремим працівникам державної служби Ізяславщини вручено відзнаки Ізяславської районної державної адміністрації, Ізяславської районної ради, Ізяславської міської ради, районної ветеранської організації.

Завершився урочистий захід святковим концертом від творчих колективів та солістів Ізяславського районного Будинку культури та Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.