Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Державна підтримка розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

Державна підтримка розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

26 листопада відбулось засідання районної комісії з розгляду заяв про компенсацію та документів, поданих суб'єктами господарювання, вирішення інших питань щодо виплати компенсації за рахунок бюджетних коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Нагадаємо, у 2018 році відновлена реалізація бюджетної програми «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляд за ними». Відповідно до наказу Мінагрополітики від 12.03.2018 № 131 у поточному році державна підтримка надається для компенсації витрат з придбання садивного матеріалу плодово-ягідних культур, винограду та хмелю (до 80 відсотків здійснених у поточному та попередньому бюджетних роках витрат без урахування сум податку на додану вартість), але не більше встановлених Мінагрополітики нормативів за умови закладення насаджень у поточному році.

У ході зібрання, відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587 (зі змінами), розглядалася заява із пакетом відповідних документів ТОВ СГП «Агрос-Віста» щодо отримання компенсації за посадку фруктового саду.

За результатами засідання членами комісії було прийнято рішення про затвердження поданих документів та направлення відповідного пакету документів до Міністерства агропромислової політики та продовольства України.


За матеріаламивідділу агропромислового розвитку райдержадміністрації

216
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.