Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Депутати Шепетівської райради таки обрали голову

Депутати Шепетівської райради таки обрали голову

2 грудня, з перервою у декілька днів таки завершилася перша сесія восьмого скликання новообраної Шепетівської районної ради. Розпочалось засідання ще 27 листопада. Тоді депутати багато дискутували, втім, це не принесло жодного результату.

Вести пленарне засідання 2 грудня доручили члену тимчасової президії Миколі Мазуру.

Далі обрали тимчасову лічильну комісію, затвердили форму бюлетеня для голосування при виборі голови ради, ознайомилися зі встановленим порядком таємного голосування.

Перше, за що голосували депутати, — зняття із порядку денного питання про вибір заступника голови райради.

Далі представники фракцій пропонували кандидатів на посаду голови Шепетівської районної ради. Тих, хто бажав очолити раду, було лише двоє.

Політична партія «За конкретні справи» делегувала Леоніда Радзивілюка. «Європейська Солідарність» — Олега Кулінського. Кандидатам надали слово, аби розповіли про себе та мотивували, чому обрати варто саме їх.

Опісля виступів депутати зробили перерву, аби тимчасова лічильна комісія змогла підготуватися до таємного голосування. Лиш після того приступили до волевиявлення.

Підрахувавши голоси, лічильна комісія озвучила результати.

Крісло голови Шепетівської районної ради дісталося полончанину — депутату від «ЄС» Олегу Кулінському. За нього проголосували 22 депутати. Натомість, славутчанин — депутат від ПП «За конкретні справи» — Леонід Радзвивілюк отримав підтримку лиш 20 обранців.

Серед іншого, про що йшлося на сесії — встановлення надбавки за вислугу років, утворення тимчасової комісії районної ради з підготовки проектів регламенту, Положень про постійні комісії та президію районної ради 8 скликання.

Наступна сесія районної ради відбудеться найближчим часом.

В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, який обраний депутатом Шепетівської районної ради та останніх місцевих виборах.

За матеріалами джерел мережі Інтернет

203
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.