Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День зубної феї: як використати її в корисних цілях

День зубної феї: як використати її в корисних цілях

Що це за день?28 лютого проводять День зубної феї. Ці лютневі заходи у третьої декаді місяця мають щорічний характер.

День Зубної феї вшановує найулюбленішого (Після Діда Мороза, Санта Клауса і Святого Миколая) персонажа, що «відвідує» людей в дитинстві.

Втрата молочних зубів — це досить травмуючий досвід для малечі. На допомогу приходить доброзичлива, усміхнена красуня Зубна фея. Часто, коли молочний зуб у малюка починає хитатися, той боїться його втратити. Обіцянка візиту Зубної феї і подарунка перетворює випадіння зуба в щось, чогона що можна очікувати. Коли зуб нарешті випадає, мама його миє і кладе в спеціальну «зубну коробочку». Увечері дитина кладе цю коробочку під подушку, і після того, як малюк засинає, приходить Зубна фея. Вона забирає зуб і залишає замість нього невеликий подарунок, зазвичай гроші. Зубна фея обов'язково навідується кожного разу, коли у дитини випадає зуб.

Якщо зуб якимось чином загубився, не хвилюйтеся. Зубна фея про це знає, і все одно залишить подарунок. Вона чарівним чином дізнається кожного разу, коли випадає молочний зуб, і прибуває в ту ж ніч, навіть якщо дитина ночує в бабусі.

Тільки в США Зубна фея щорічно залишає більше 700 мільйонів доларів в обмін на молочні зуби дітей.

Традиція платити дітям від імені феї за молочні зуби, які випали, дуже давня.

Але хто сказав, що «зубну фею» не можна використати в корисливих цілях?

Так подумали батьки 8-річного Сема Уоррена із Лондона, який дуже неохоче чистив зуби.

Коли у хлопчини випав черговий молочний зуб і він поклав його на ніч під подушку, щоб на ранок отримати монету в один фунт, вони натомість написати сину листа від імені феї.

У ньому чарівниця проінформувала Сема про те, що прийняла його зуб на розгляд і затримка з оплатою, яка виникла, пов'язана з його станом.

«Ми очікуємо на певний знос зубів, які ми оцінюємо. Однак у цьому випадку ваш зуб довелося віднести до комітету для подальшого аналізу.

Ми вважаємо, що це пов'язано з недостатньою турботою та увагою. Ми виявили сліди Fanta, зернових та шоколаду, які не були видалені за допомогою відповідної техніки для чищення. Ми рекомендуємо переглянути вашу практику чистки зубів у терміновому порядку.

Ми приймемо зуб цього разу, але нам потрібні ваші гарантії того, що стан наступного зуба буде значно кращим, інакше оплата буде призупинена», – написала фея Сему.

Чарівниця проінформувала Сема про те, що прийняла його зуб на розгляд і затримка з оплатою, яка виникла, пов'язана з його станом

Наступного ранку Уоррен таки отримав свій фунт, однак засвоїв, що зуби потрібно чистити регулярно.

Пост батька Сема вже став віральним у Twitter його вподобали понад 17 тисяч осіб, ще 6 тисяч поширили.

За матеріалами сайту «Ділова мова», сайту «Українська правда»

194
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.