Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День визволення Ізяславщини

День визволення Ізяславщини

Ізяславщина відзначила 76-ту річницю визволення міста Ізяслав та Ізяславського району від нацистських загарбників

Cьогодні минає 76 років від пам'ятного березня 1944 року, коли війська Першого Українського фронту за участю партизанських загонів визволили місто Ізяслав та Ізяславський район від нацистських загарбників.

Це для ізяславчан світла дата, яка ніколи не тьмяніє з часом. Вона щоразу допомагає глибше і повніше осягнути велич ратного подвигу нашого народу та усвідомити глобальне значення розгрому фашизму.

За два роки і 8 місяців окупації, фашисти завдали нашому району та місту величезних людських втрат. У нашій пам'яті імена понад півтори тисячі воїнів Червоної Армії – синів різних народів, партизанів, підпільників, що стали синами Ізяславської землі, бо вони навічно залишилися в ній та імена понад чотирьох тисяч ізяславчан, які віддали своє життя на різних фронтах війни в боротьбі з фашизмом. Пам'ятаємо про матеріальні збитки, про спалені фашистами 12 сіл нашого району, про більше 2 тисяч наших земляків, яких було вивезено на примусові роботи до Німеччини.

День визволення Ізяслава від нацистських загарбників – це свято радості із сумом в очах, свято безмежної вдячності і вічної пам'яті тим, хто віддав в ім'я врятування нашого краю та України найдорожче – власне життя, увійшовши у безсмертя.

Світла пам'ять про них назавжди залишиться в наших серцях. Важливо залишити для нащадків, для історії пам'ять про тих, хто воював, хто йшов крізь вогонь і воду, крізь дощ і сніг, хто місив на тісто весняну чи осінню багнюку, хто мерз в окопах, знемагав від спраги під пекучим сонцем, хто не кланявся кулям, хто зневажав смерть і переміг її своїм подвигом.

З нагоди цієї дати в Парку Слави відбувся меморіальний захід за участі голови районної державної адміністрації Івана Федорчука, голови районної ради Сергія Шлегеля, Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, голови районної ради Організації ветеранів України Лідії Загоруй, активу районної ветеранської організації, делегацій установ та організацій, громадських організацій та жителів міста і району.

Присутні на заході вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали до братської могили та вогню пам'яті квіти.

Сектор організаційної та інформаційної діяльності, цифрового розвитку

та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.