Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День відкритих дверей в кооперативному підприємстві «Маркет»

День відкритих дверей в кооперативному підприємстві «Маркет»

День відкритих дверей в кооперативному підприємстві «Маркет»

З метою ознайомлення з професіями, з реальними вимогами і безпосередніми обов'язками працівників на підприємстві, 28 листопада 2016 року фахівці Ізяславського районного центру зайнятості організували День відкритих дверей в кооперативному підприємстві «Маркет» м.Ізяслав Ізяславського районного споживчого товариства для першокурсників Плужненського професійного аграрного ліцею, які здобувають професію «Кухар. Офіціант. Бармен». Разом з майстром виробничого навчання Лановою О.М. вони мали змогу познайомитись ізкерівником, колективом та усім комплексом товарів і послуг даного закладу.

Презентувала заклад керуюча рестораном Стукан Галина Іванівна. Вона розповіла про історію заснування закладу, діяльність, перспективи розвитку, умови праці та її оплати, ознайомила із особливостями роботи працівників закладу. На її думку найважливіші риси працівників ресторану: кваліфікованість, активність, доброзичливість, уважність до вимог клієнта, відповідальність, чесність, комунікативні здібності — все те, що так необхідне для представників професій типу «людина–людина».

Учні мали змогу оглянули кухонні приміщення, банкетний зал, бар; поспостерігали за технологічними циклами у роботі кожного підрозділу ресторану та взаємодією їх між собою; поспілкувалися із робітниками закладу. Деякі з них навіть зуміли домовитись з керівником КП «Маркет» Стукан Г.І. про проходження виробничої практики, аце безпрограшний варіант проявити себе з професійного боку і отримати запрошення на роботу.

За матеріалами Ізяславського районного центру зайнятості

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.