Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​День весняного рівнодення

​День весняного рівнодення

Весняне рівнодення асоціюється з фактичним приходом весни. У 2020 році цей день настане в п'ятницю, 20 березня. З ним пов'язано багато цікавих традицій та прикмет.

Здавна день весняного рівнодення вважається магічним – він має сильну енергетику і здатен матеріалізувати бажання. В цей день слід думати про хороше, уникати сварок та конфліктів. Щоб протягом року будинок супроводжували благополуччя та удача, напередодні свята потрібно зробити прибирання і позбутися від непотрібних речей.

Наші предки влаштовували гуляння та готували багато частування. Будь-яка людина могла зайти до оселі та пригоститися зі столу ласощами — це вважалося добрим знаком. Згідно з повір'ям, чим більше гостей збереться в будинку, тим щасливішим будем рік для господарів.

Традиційно в цей день печуть булочки в формі жайворонків, які приносять на своїх крилах весну. Такі частування використовують для ворожіння. У них кладуть «магічну начинку» — якщо попадеться монета, то чекайте багатства, якщо вишня то любові, намистинка – вагітність, а горошинка перцю — невдача. Можна використовувати будь-які маленькі предмети та надавати їм своє значення.

Багато обрядів пов'язаних з написанням свої бажань. Якщо ви хочете чогось досягти, то краще прописати це на листочку. Чим чіткіше буде план, тим швидше він здійсниться. Такий же список можна написати про те, від чого ви хотіли б позбутися, але його потрібно буде спалити.

Популярні в цей день різні медитації. Вважається, що енергетика настільки сильна, що зможе наповнити силами та здоров'ям тих, хто її черпатиме.

Прикмети на день весняного рівнодення :

  • Якщо в цей день буде мороз – холоди триватимуть ще 40 днів.
  • Побачити в небі жайворонка – зловити щастя на цілий рік.
  • Якщо хмари пливуть по небу швидко і високо – літо і осінь будуть теплими.

Весняне рівнодення справді особливий та магічний день, це чудова можливість позбутися від непотребу в домі та голові, налагодити відносини та помріяти про майбутнє. Не забудьте загати бажання, адже воно має приємну властивість збуватися.

Юлія Шевчук

89
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.