Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День української хустки 2021: як взяти участь у яскравому флешмобі з нагоди свята

День української хустки 2021: як взяти участь у яскравому флешмобі з нагоди свята

Щороку 7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки. Це неофіційне свято, яке з'явилося 2019 року, покликане об'єднати жінок різних професій, віку та національностей для збереження українських традицій.

Цього дня по всій країні відбуваються флешмоби та майстеркласи, учасники яких діляться яскравими фото в соцмережах. Докладніше про традиції та історію свята читайте в матеріалі OBOZREVATEL.

Історія Дня української хустки

Відзначати День української хустки запропонувала активістка та депутатка Вінницької облради Людмила Станіславенко. Ідею підтримали громадські активісти в Україні та в усьому світі. Зокрема, 2019 року свято відзначалося в США, Іспанії, Канаді, Латвії, Португалії, Казахстані, Йорданії, Індії.

У минулому українки носили хустку протягом усього року. Вона була обов'язковою для заміжньої жінки, а також вважалася показником соціального статусу: молоді жінки носили світлі та яскраві хустки, жінки у віці – темні, вдови – чорні. Жінки із заможних сімей носили хустки з дорогих тканин, бідні – із дешевших.

День української хустки відзначають у День Катерини – одне з головних жіночих свят, оскільки ця свята вважається заступницею жіночої долі.

Традиції та флешмоб у День української хустки

7 грудня українки по всьому світу беруть участь у флешмобі «Зроби фото/відео з хусткою», викладаючи в соцмережі фото з цим елементом національного одягу. Знімки супроводжують хештегами #Берегине_моя_українська_хустко, #УкраїнськаХустка.

Крім того, з нагоди свята проходять майстеркласи, де можна навчитися зав'язувати українську хустку.

Оbozrevatel

83
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.