Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День СПОРТУ у Ізяславській ДЮСШ

День СПОРТУ у Ізяславській ДЮСШ

Продовжується робота таборів із денним перебуванням дітей, якій діють на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушінрука, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». 05 червня у шостий день їх роботи за ініціативи сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за підтримки колективу Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи, на базі останньої, було проведено ДЕНЬ СПОРТУ.

День СПОРТУ пройшов під загальним девізом «В здоровому тілі – здоровий дух». Розпочався він у кожному таборі традиційною ранковою зарядкою – руханкою. Після табірних справ усі діти зібралися на полі центрального стадіону Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи.
Представники сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Ізяславської ДЮСШ розповіли про заклад, про те які види спорту культивуються у ньому, також було доведено інформацію про досягнення її вихованців.
Після інструктажу із техніки безпеки було проведено міжтабірні змагання з волейболу для дівчат (в приміщенні спортивного залу спорткомплексу ДЮСШ) та футболу для хлопців (на великому футбольному полі ДЮСШ).
Проведенні заходи у День СПОРТУ в оздоровчих таборах сприяли популяризації здорового способу життя, збереженню та зміцненню здоров'я дітей та підлітків, формуванню пізнавальних інтересів у дітей по історії та розвитку різних видів спорту в першу чергу Олімпійських.
День спорту закарбувався у пам'яті дітей веселими змаганнями, бойовим спортивним духом та позитивними емоціями.


За матеріалами сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

63
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.