Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День СПОРТУ у Ізяславській ДЮСШ

День СПОРТУ у Ізяславській ДЮСШ

Продовжується робота таборів із денним перебуванням дітей, якій діють на базі Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№2, ліцей» ім.О.Кушінрука, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія». 05 червня у шостий день їх роботи за ініціативи сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за підтримки колективу Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи, на базі останньої, було проведено ДЕНЬ СПОРТУ.

День СПОРТУ пройшов під загальним девізом «В здоровому тілі – здоровий дух». Розпочався він у кожному таборі традиційною ранковою зарядкою – руханкою. Після табірних справ усі діти зібралися на полі центрального стадіону Ізяславської дитячо-юнацької спортивної школи.
Представники сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, Ізяславської ДЮСШ розповіли про заклад, про те які види спорту культивуються у ньому, також було доведено інформацію про досягнення її вихованців.
Після інструктажу із техніки безпеки було проведено міжтабірні змагання з волейболу для дівчат (в приміщенні спортивного залу спорткомплексу ДЮСШ) та футболу для хлопців (на великому футбольному полі ДЮСШ).
Проведенні заходи у День СПОРТУ в оздоровчих таборах сприяли популяризації здорового способу життя, збереженню та зміцненню здоров'я дітей та підлітків, формуванню пізнавальних інтересів у дітей по історії та розвитку різних видів спорту в першу чергу Олімпійських.
День спорту закарбувався у пам'яті дітей веселими змаганнями, бойовим спортивним духом та позитивними емоціями.


За матеріалами сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

6
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.