Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День ПОДЯКИ у «Світанку»

День ПОДЯКИ у «Світанку»

День ПОДЯКИ у «Світанку»

Наприкінці цього тижня офіційно завершується сезон оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі «Світанок», що у Білогородці. За період літніх канікул впродовж трьох змін у ньому відпочили понад 230 дітей з різних куточків Хмельниччини. Впродовж його діяльності школярі отримали масу позитивних емоцій, бо тут вони відпочивали, оздоровлювались, всебічно розвивались, активно займались спортом та грали у різноманітні ігри.
Над забезпеченням якісного відпочинку у стінах «Світанку» працював, перш за все, його трудовий колектив. Це й керівництво табору, вихователі та весь обслуговуючий персонал. Досить приємно, що всіляко підтримували його діяльність й керівники різних установ та організацій.
Тому аби подякувати своїм наставникам, і, звісно ж, благодійникам, у вівторок, 9 серпня у таборі відбувся своєрідний День ПОДЯКИ, на який були запрошені гості, без допомоги яких відпочинок не був би таким енергійним, радісним та безтурботним. Зокрема, до оздоровчого закладу завітали: перший заступник голови Ізяславської райдержадміністрації Павло Ковальчук, представник ТОВ НВА «Перлина Поділля» (Білогірський район) Валентин Лосовський, представник ТОВ «Агрохімпродукт» (Черкаська обл.) Василь Гупалюк та завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Віталій Ткачук.
Розпочав захід словами подяки за постійну турботу про вихованців директор табору Віктор Личик. Віктор Миколайович висловив слова щирої вдячності представникам місцевої влади, керівництву ТОВ НВА «Перлина Поділля» та керівництву ТОВ «Агрохімпродукт» за надання благодійної допомоги. Зокрема, дирекція ТОВ «Агрохімпродукт» нещодавно придбала для табору сучасну акустичну систему для забезпечення озвучення всіх заходів, вартістю близько 10 тис.грн. За його словами, завдяки таким добрим та чуйним людям підростаюче покоління буде повноцінно розвиватись та відпочивати.
В свою чергу, за гарну роботу впродовж оздоровчого періоду, керівники району нагородили грамотами старшу вожату Оксану Гуменюк та директора табору Віктора Личика, а також за благодійництво вручили подяки районної державної адміністрації керівникам ТОВ НВА «Перлина Поділля», ТОВ ІВК «Рідний край» та колективу ТОВ «Агрохімпродукт».
Після офіційної частини, на дітей та гостей свята чекала змістовна концертна програма, під час якої діти дякували усім за гарний відпочинок, даруючи для своїх наставників і запрошених гостей гарні пісні та запальні танці.

За матеріалами дитячого оздоровчого табору «Світанок»

44
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.