Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День партизанської слави відзначили на Ізяславщині

День партизанської слави відзначили на Ізяславщині

22 вересня щорічно, як на державному, так і на районному рівні, Україна відзначає День партизанської слави.

Свято встановлено в Україні «… на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни, увічнення їх пам'яті...» згідно з Указом Президента України «Про День партизанської слави» від 30 жовтня 2001 року № 1020/2001.

День партизанської слави особливий, як для добровільних захисників Батьківщини, які внесли вагомий вклад в Перемогу у Другій світовій війні, так і для всього українського народу.

Відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Напередодні свята, 20 вересня в Парку Слави міста Ізяслав, біля братської могили воїнів та партизан, що загинули у 1944 році при звільненні міста та району від нацистських загарбників, відбувся мітинг-реквієм, приурочений Дню партизанської слави.

В урочистому заході взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй, актив районної ветеранської організації, делегації трудових колективів установ та організацій району, учнівська молодь.

«Ми повинні пам'ятати про партизанів-підпільників: вони пройшли пекло війни і не скорилися, вони відстояли перемогу, вони забезпечили майбутнє своїм нащадкам» — наголосив перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

У цей день на мітингу був присутній учасник бойових дій, учасник партизанського руху на Ізяславщині Павло Конончук, який на сьогоднішній день проживає у місті Львів. Під час свого виступу Павло Никанорович поділився своїми спогадами про події із визволення міста Ізяслав та Ізяславського району від нацистських загарбників.

Усі учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни покладанням квітів до братської могили та хвилиною мовчання.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

87
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.