Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День партизанської слави

День партизанської слави

Щороку 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. Його відзначення встановлено Указом Президента України у 2001 році. 22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Другої світової війни, в країні вперше відзначалося це свято.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога.

6,2 тис. партизанських загонів і підпільних груп, які налічували близько мільйона людей, завдали відчутних ударів гітлерівським військам на окупованій території, сприяючи вигнанню нацистських загарбників з території України.

Вшановуючи земляків, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни, 22вересня голова районної державної адміністрації Іван Федорчук, голова районної ради Сергій Шлегель, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова районної ради Організації ветеранів України Лідія Загоруй поклали квіти до братської могили визволителів міста та району від нацистських загарбників в Парку Слави та до пам’ятного знаку жертвам нацизму по вулиці Гагаріна в місті Ізяслав.

Сектор інформаційної діяльності

467
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.