Стоматологія
Друк на футболках і чашках

День дружби: історія та цікаві факти

День дружби: історія та цікаві факти

30 липня з ініціативи ООН у світі святкують Міжнародний день дружби.

Історія Дня дружби тягнеться з початку 20 століття. Ще в 20-х роках Джойс Холл, засновник компанії листівок Hallmark, запропонував створити це свято та відзначати його 2 серпня. Бізнесмен керувався виключно комерційними цілями, прагнучи розбавити тривалий сезон без свят новим приводом купити листівку. Але оскільки ця ідея була занадто меркантильною, її не підтримали.

У кінці 50-х ідею знову подав доктор Антоніо Браччі, але свято знову не прижилося. І нарешті в 2011 році Міжнародний день дружби був офіційно затверджений ООН і вже дев’ятий рік відзначається 30 липня.

Цікаві дослідження дружби

  • Для того, щоб подружитися з кимось потрібно близько 40 годин спілкування, щоб вважати один одного друзями потрібно близько 100 годин разом, а щоб стати найкращими друзями потрібно не менше 200 спільних годин.
  • Сучасні підлітки фактично не вибирають собі друзів за популярністю(всього 4% респондентів) чи інтелектом(14%). Найбільше тінейджери цінують гарне почуття гумору(82%), чесність(67%) і доброту(61%)
  • З віком кількість друзів зменшується, але з’являється тенденція на зближення з уже наявними старими друзями.
  • Коли люди вступають у романтичні стосунки, вони втрачають 2 друзів. В середньому у кожної дорослої людини є 5 близьких друзів, одного з яких замінює друга половинка, а другим часто виявляється близький родич, роль якого теж замінює новий партнер.
  • Підлітки-бунтарі швидше заводять нові знайомства, але у добрих тінейджерів близьких друзів більше.
  • Людський мозок здатний одночасно справлятися зі 150 друзями
  • До підліткового віку діти вважають за краще дружити зі своєю статтю, однак тінейджерами і дорослими людьми вважають дружбу між чоловіками і жінками більш цікавою.

Джерело: Новое время

593
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.