Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​День батька: що подарувати?

​День батька: що подарувати?

Минулого року в Україні з’явилось нове державне свято – День батька, яке відповідно до указу президента відзначатимуть в третю неділю червня. У 2020 році ця дата припадає на 21 червня, тому ще є достатньо часу на роздуми, як привітати своїх татусів та що подарувати їм.

У щоденній метушні ми інколи забуваємо сказати прості, але дуже важливі слова своїм найближчим людям. Тож, це гарний привід, для того щоб зробити батьку приємний сюрприз, висловити ще раз свою любов, повагу та щирі почуття.І хочеться придумати щось неординарне, обійтися цього року без шкарпеток і пінки для гоління.

Що подарувати?

 • Здійснити дитячу мрію. У всіх нас є мрії дитинства, які колись були нездійснені. Можливо, ваш батько мріяв стати капітаном, то подаруйте сертифікат на майстер-клас з керування яхтою.Похід на стадіон для вболівальника, володарю вусів до барбершопу, сертифікат в басейн для спортсмена буде незабутнім досвідом.
 • Подарунки з турботою.Якщо ваші батьки досі сплять на незручних подушках 20-ти річної давнини, саме час їх замінити! Можна придумати комплект ковдра + подушка, такий подарунок завжди буде актуальним.
 • Щасливі спогади. Зробіть фотоколаж — ви з татом в дитинстві та таку ж фотографію, за можливості у тому ж місці та схожому одягу, зараз. Вставте фотографію у красиву рамку з можливістю повісити на стіну.
 • Футболка з принтом. Зараз дуже круто зробити сімейні футболки. Наприклад, зворушливі парні: «Найкращий татусь» та «Улюблена донечка» або «Найкрутіший син».
 • Улюблене хобі. 
 1. Хороша книга (улюбленого автора або найти ексклюзивний екземпляр улюбленого літературного твору); 
 2. Дорожня сумка або стильна валіза (якщо тато любить подорожувати); 
 3. Гарний набір інструментів у стильному кейсі; 
 4. Рибальський набір, кухоль рибака або набір мисливських ножів; 
 5. Старовинні монети та марки, якщо ваш тато займається колекціонуванням; 
 6. Якщо ваш тато автолюбитель, подаруйте навігатор, відеореєстратор, зарядний пристрій для телефону, нові чохли для сидінь.

Насправді, бути чоловіком нелегко. Ти мусиш бути й чоловіком, і батьком одночасно — опорою для дружини та дітей, захисником, добувачем. Тому не забувайте про внесок тат у виховання молодого покоління. А у День батька відзначте це, щиро подякуйте татам, чоловікам, дідусям за те, що вони роблять для родини.

Аліна Ріжко

330
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.