Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Де шукати правди

Де шукати правди

Де шукати правди

Уже третій рік жителі вулиць Онищука, Зелена, Островського, 9 січня, В Стуса, Л. Українки, Підлісної, пров. Незалежності, Славутського м. Ізяслава перебувають у постійному екологічному стресі, так як на території колишнього автопарку розмістилось підприємство «Горинь Теплоінвест».

Це підприємство, розташувало завод з виробництва дерев'яної пілети, яке не відповідає абсолютно ніяким екологічним нормам в житловому масиві. Мешканці прилеглих вулиць неодноразово звертаються до місцевих органів влади зі скаргами та проханням допомогти, але чомусь так і допомоги ніякої не отримали. Підприємство як працювало так і працює далі, ще й зі зростанням потужностей, залишаючись в подальшому забруднювати навколишнє середовище та приносити великі незручності місцевим жителям...

Левченко Геннадій

78
RSS
Гость
14:56
Я, постійно дивуюсь цим словам: «Мешканці… звертаються до місцевих органів влади ....». Та що ж тут не ясно, місто маленьке, всі один одного знають, от і прикривають, тому що мають відкати, знайомства, кум, брат, сват і ще якийсь долбо*об. Не туди люди звертаються, треба вище, звідти важче меншим сошкам керувати.
Гость
16:00
Якщо місцева влада бездіє, є прокуратура. Ну а якщо і та з ними за одне, то лінчування там не минути!!!
Гость
15:18
а яка шкода, прсто всі заводи шкідливі, давайте закрием
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.