Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чи вплине зменшення кількості нових випадків COVID-19 на січневий локдаун

Чи вплине зменшення кількості нових випадків COVID-19 на січневий локдаун

Посилення карантинних обмежень скасовувати або переносити не будуть.

Міністерство охорони здоров’я України, незважаючи на зменшення кількості нових випадків COVID-19, не буде рекомендувати скасування або відтермінування жорсткого карантину, який заплановано з 8 до 24 січня. Про це повідомляють у пресслужбі МОЗ.

Як повідомив під час брифінгу Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, введення жорсткого карантину у цей переіод є необхідним, аби розвантажити медичну систему.

«Окрім прогнозованого збільшення захворювання на COVID-19 після новорічних свят, ми щороку спостерігаємо також сезонне збільшення кількості хворих на грип, що починається з кінця січня і протягом лютого. Хворі на грип часто мають такі ж ускладнення, як і пацієнти з коронавірусною хворобою. Тому нам дуже важливо підійти до цього етапу з мінімальною кількістю пацієнтів з COVID-19, щоб наша медична система працювала», — заявив очільник МОЗ.

Додамо, на Хмельниччини за минулий тиждень було виявлено 1 021 випадок COVID-19, тоді як позаминулого – 1884. Ще тиждень перед тим кількість нововиявлених випадків в області за сім днів становила 2363 осіб.

Сайт "Є"

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.