Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чи потягне коронавірус подорожчання продуктів?

Чи потягне коронавірус подорожчання продуктів?

Коронавірус вже впливає на економічну діяльність і бізнес в Україні. Припинилася співпраця з Китаєм, на черзі Європа. Це призведе до того, що багато людей втратять роботу.

Велика частина дрібного і середнього бізнесу просто закриється, вважає Катерина Звєрєва, директор з розвитку Української плодоовочевої асоціації.

Варто очікувати, що почнуть дорожчати імпортні товари, а також імпортні комплектуючі, які використовуються у виробництві.

«На тлі зниження доходів населення впаде попит на товари не першої необхідності. Це стосується і продуктів харчування. Наприклад, екзотичних овочів, фруктів, горіхів і ягід. Банан завжди можна замінити вітчизняним яблуком — попит на вітчизняну продукцію, швидше за все зросте, що вплине на підвищення цін на українську продукцію на внутрішньому ринку. Якщо доходи споживачів впадуть, то попит на традиційні продукти '' борщового набору зросте », — розповіла Катерина Звєрєва, передає сайт «Сегодня».

У той же час при самому позитивному сценарії розвитку подій, на світовому ринку українська продукція стане більш конкурентоспроможною, вважає експерт.

Джерело:сайт «Gazeta.ua»

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.