Стоматологія
Друк на футболках і чашках

Чи дотримуються мисливці правил полювання

Чи дотримуються мисливці правил полювання

Чи дотримуються мисливці правил полювання

Тривають рейдові перевірки по дотриманню мисливцями правил полювання. З відкриттям сезону полювання 2016-2017р.р. Державною екологічною інспекцію у Хмельницькій області посилено контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при проведенні полювання в мисливських угіддях області. Основним завданням є виявлення фактів порушення правил полювання та випадків браконьєрства.
Так, державними інспекторами спільно з працівниками правоохоронних органів, обласного управління товариства мисливців та рибалок та працівниками лісомисливських господарств проведено рейдові перевірки по боротьбі з браконьєрством та дотриманню правил полювання на пернату дичину, хутрових та парнокопитних звірів на території мисливських угідь Летичівського, Деражнянського, Віньковецького, Ярмолинецького, Хмельницького та Старокостянтинівського районів.
В ході рейдів було проконтрольовано сімдесят одного мисливця та виявлено вісім порушень правил полювання, за результатами яких винних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Нагадуємо, що стаття 85 КУпАП «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу» передбачає покарання у вигляді штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 102грн. до 1020грн.) і попередження або накладення штрафу на посадових осіб — від тридцяти до дев'яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 510 грн. до 1530грн.)
За повторне порушення закону на порушників чекатимуть не лише чималі фінансові витрати (штраф), а й конфіскація рушниці та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення або позбавлення права полювання на строк до трьох років.

podillyanews.com

37
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.